קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

מכונת קידוח כלונסאות

קידוח כלונסאות הוא סוג מיוחד של קידוח יסודות לבניינים רבי קומות או מבנים גבוהים אחרים, או מבנים הבנויים על אדמה חולית או אדמה רכה במיוחד. מכונת קידוח כלונסאות היא המכונה הנדרשת כדי לבצע את עבודת הקידוח המיוחדת הזו. קידוח כלונסאות אינו קידוח היסודות היחיד שבנמצא, אלא ישנם סוגים שונים של קידוחים אשר משתמשים בהם בשטח למעשה סוג הקרקע הוא שקובע את סוג הקידוח ואת חוזק היסודות הנדרשים בהתאם לסוג וגודל המבנה שעומד להיות מוקם על אותה קרקע ספציפית .

כלונסאות – לחיזוק יסודות המבנה

כלונסאות הם מוטות מתכת ארוכים אשר מוכנסים לתוך פיר קידוח של יסודות לבניין על מנת לחזק את היסודות ולהפוך אותם לעמידים ויציבים יותר. השימוש בכלונסאות נפוץ בעיקר כאשר נדרשים יסודות למבנים המוקמים על קרקע לא יציבה או לבניינים בעלי קומות רבות. השימוש בכלונסאות הופך את יסודות המבנה לעמידים יותר בפני רעידות אדמה או רוחות חזקות, כשמדובר במבנים ארוכים וגבוהים כדוגמת אנטנות שידור גדולות וכיוצא באלה .

מכונת קידוח להכנסת כלונסאות

מכונת קידוח כלונסאות מאד נפוצה בבנייה באזורים המועדים לרעידות אדמה או עם סופות חזקות. במקומות אלה, כדוגמת יפן או חלקים מסויימים מארה"ב, שימוש עם כלונסאות ליציקת יסודות הוא מאד מאד שכיח. מכונת קידוח מיוחדת הומצאה כדי להתגבר על הקושי הטכני של החדרת כלונסאות לבור הקידוח בזמן הקידוח. דבר שהיה לוקח חודשים רבים בעבר יכול להיגמר בכמה ימים מועט בלבד בעזרת מכונת קידוח מיוחדת זו. הפעלת מכונת קידוח זו מצריכה מיומנות רבה מאד , ורכישתה מצריכה השקעה כספית גדולה ביותר. אך יחד עם זאת, אין ספק כי כל חברות קידוח המכבדות את עצמן יהיו בעלי מכונת קידוח להחדרת כלונסאות בגלל הביקוש הגדול לכך גם בארץ .

מכונת קידוח כלונסאות – חידוש טכנולוגי

מכונת קידוח להכנסת כלונסאות היא פיתוח חדש יחסית המאפשרת קידוח יסודות במהירות וביעילות ומצמצמת את זמן הבנייה בהרבה. רק חברות מקצועיות ומיומנות מסוגלות להפעיל מכונת קידוח מסוג זה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר .
קידום אתרים