קידוחי קרקע

מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

מה זה קידוחי קרקע?

ומה אנחנו בדיוק עושים?

מטרת קידוחי קרקע

כאמור, קידוחי קרקע נעשים בעיקר לצורך בנייה. בניית מבנים, גשרים וכיוצא באלה. מטרה נוספת שבה משתמשים בקידוחי קרקע היא לצרכים ארכאולוגים כאשר שם הקידוח, או החפירה נעשים באופן שונה מחפירה לצורך בנייה, שכן יש לשמור כל הזמן שלא יפגעו הממצאים הטמונים בקרקע. כמו כן, סיבה נוספת לקידוחים היא שיפוץ תשתיות . חברת קידוח ישיר מומחית בקידוחים כגון : קידוח כלונסאות, קידוח בנטונייט, קידוח מיקרופייל, קידוח בורות ספיגה

קידוחי קרקע

קידוחי קרקע הם קידוחים אשר נעשים באדמה. הקדוח נעשה באמצעים מתקדמים ביותר, על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום הקידוחים, כאשר הכלים שנעשה בהם שימוש מותאמים לסוג הקרקע הספציפית. יש כלים לחפירה באדמה חולית, סלעית, בוצית וכדומה.

בניגוד לקידוחי ים אשר נעשים כדי לגלות מחצבים כמו נפט או גז קידוחי קרקע נעשים לצרכי בנייה .

קידוחי קרקע בהר ובסלע

קידוחים מתבצעים בסוגי קרקע שונים המצריכים כלים שונים ולעיתים שיטות חפירה שונות. קידוח בקרקע סלעית לא יהיה זהה לקידוח בקרקע חולית או בוצית.

קידוח באיזור הררי יהיה שונה מקידוח באיזור מישורי וכדומה. יש מקרים בהם מפוצצים חלק מהאיזור הדרוש קידוח על מנת לחסוך בזמן ובעבודה מאומצת. פיצוצים אלה הם מבוקרים ומאפשרים גישה נוחה יותר להמשך הקידוח .

Some facts
0
פרוייקטים שבוצעו בהצלחה

0
לקוחות מרוצים

0
שעות עבודה

0
כוסות קפה

למה כדאי לכם לבחור בנו?

ומה עוד אנחנו יודעים לעשות

קידוחי קרקע – כלי עבודה לצורך הקידוח

רוב הקידוחים נעשים על ידי מקדחה בעלת ראש מיוחד המחוברת לרכב שדומה לטרקטור. הרכב מעוגן לקרקע כדי לאפשר יציבות מקסימאלית בזמן הקידוח ואת המקדח מחדירים אט אט לתוך הקרקע בתנועה סיבובית. כאשר עושים קידוחי קרקע באדמה חולית חשוב לבנות מערכת של כלונסאות על מנת למנוע התמוטטות דפנות הבור הנחפר, וכאשר עושים קידוחי קרקע על צלע הר , יש לתמוך את רכב המקדח בצורה כזו שלא יחליק בשיפוע, חלילה .

קידוחי ישיר קידוחי קרקע

חשוב מאד לציין בהזדמנות זו, קידוחי קרקע יכולים לפגוע בסביבה ובאיכות החיים של המתגוררים סביב בגלל הרעש, הלכלוך והאבק שמתפזר מסביב. על כן, לפני קידוחי קרקע באיזורי מגורים יש להודיע ולהתריע על הקידוח על מנת שהפגיעה בשגרת החיים תהיה מינימאלית ממש, ולאחר סיום הקידוחים החיים באזור ישובו למסלולם בהקדם האפשרי .

רוצים לקרוא עוד אודות קידוחי קרקע?

הכנסו לבלוג שלנו

חוות דעת