קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל
קידוחי קרקע

בדיקות קרקע

הקרקע היא האדמה שעליה אנו חיים. כדי לעשות משהו עם הקרקע, בנייה, כרייה, חקלאות, ניתוחים גיאולוגים וכדומה, יש לעשות בדיקות קרקע לפני שמתחילים בכל סוג של תהליך כזה או אחר.

הקרקע מאפשרת יציבות למבנים הנבנים עליה, הקרקע אמורה להניב תנובה ופרי למאכל והקרקע היא היסוד שעליו נעשה כל זה. בדיקות קרקע גיאולוגיות יכולות לאשר את סוג הקרקע, חוזקו וכיוצא באלה ולתת תמונה אמינה של מצב הקרקע .

בדיקות קרקע - סוגים שונים

לפני רכישת קרקע או אדמה לצרכי חקלאות יש לבצע בדיקות קרקע שיאשרו כי האדמה במקום אכן מתאימה לגידולים חקלאיים. הבדיקה לא רק תאשר זאת אלא תוכל לקבוע במדוייק לאיזה סוג של גידולים חקלאיים היא מתאימה.

לפני תחילת בנייה של מבנה יש לעשות בדיקות קרקע מקיפות כדי להבין את סוג הקרקע כדי לתכנן בניית יסודות שיהיו מספיק חזקים לשאת את המבנה המתוכנן על אותה הקרקע. בדיקות אלה מגלות את צפיפות הקרקע, את אחוז הנוזלים בקרקע, את סוג הקרקע – קרקע סלעית, חולית וכדומה. צפיפות הקרקע נקבעת על ידי ריכוז הגרגירים בקרקע לכל סנטימטר מעוקב .

בדיקות קרקע לצרכי בנייה

בדיקות קרקע לצרכי בניין מאד נפוצים והם נחוצים בכל אתר בנייה. לעיתים עורכים את בדיקות הקרקע עוד לפני שהיזמים רוכשים את הקרקע לבנייה וזאת כדי לוודא כי הקרקע היא אכן מתאימה לסוג הבנייה הרצוי במקום. קרקע לבנייה זקוקה להיות מוצקה ויציבה וללא סיכונים גיאולוגים מתחת לאיזור המבנה ובסביבתו. בדיקות קרקע אלו קובעות גם את סוג קידוחי הקרקע שיהיו נחוצים על מנת לבנות את יסודות המבנה בחוזק המתאים .

בדיקות קרקע לצרכי קידוחים

בדיקות קרקע לצרכי קידוחים לבנייה חיוניים לפני שמתחילים בעבודות הקידוח. בדיקות קרקע אלו מאפשרים לקודחים לבחור את כלי הקידוח בהתאם לסוג הקרקע בשכבות השונות שלו בהתאם לעומק הקידוח הנדרש. המרכיבים שעשויים להשפיע על כך הם סוג הקרקע עצמה, הטופוגרפיה של השטח, זווית הקרקע הנחפרת, הצמחייה שבמקום וגם בדיקה גיאולוגית המעידה על הזמן אשר חלף מאז היווצרות הקרקע הספציפית במקום הקידוח .
קידום אתרים