קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

חברות קידוח

קידוחים הם ענף הקשור בעיקר לתחום הבנייה. חברות קידוח עובדות עם קבלני בניין לצרכים שונים, כמו קידוחי יסודות, קידוחים לצורך בדיקות קרקע לפני בנייה, קידוחי בורות ספיגה או בורות ניקוז, וכדומה. בנוסף לענף הבנייה משרתות חברות קידוח גם גיאולוגים ומדענים מסוגים שונים המשתמשים בקידוחים לצרכי מחקר מדעי בתחומים רבים ומגוונים ביותר .

חברות קידוח – ציוד לקידוחים

חברות קידוח צריכות להיות בעלות יכולת לבצע סוגים שונים של קידוחים. העניין הזה חשוב ביותר מכיוון שלסוגי קידוחים שונים יש צורך בציוד קידוח שונה ומיומנות רבה בתחום. הדבר מתבקש עקב סוגי הקרקע השונים שיהיה צריך לקדוח בהם במהלך הבנייה. חברות קידוח אשר יחזיקו בציוד מוגבל לא יוכלו לענות על הצרכים השונים של עבודות הקידוח והדבר יעכב את מהלך העבודות בשטח .

חברות קידוח – סוגים שונים של קידוחים

קידוח יסודות הוא אחד מסוג הקידוחים הנפוצים ביותר בענף הבנייה ולשם כך צריך ציוד משוכלל ומאד יקר וצוות מיומן להפעילו בצורה מקצועית ומיומנת. בהרבה מקומות יש צורך בקידוחי כלונסאות כדי להקים את היסודות הרצויים למבנה ובמקומות אחרים יהיה דרוש קידוחי כלונסאות בשיטת בטונייט. בנוסף לשתי שיטות נפוצות אלה על חברות קידוח להיות בעלות ציוד לקידוח CFA שהוא קידוח ספיראלי המתאים לקרקע חולית או רוויה במים. תוך כדי ביצוע הקידוח גם יוצקים את היסודות על מנת לא לאפשר לקירות הבור להתמוטט כתוצאה מהקרקע הלא יציבה המצויה במקום.

סוג קידוח נוסף הוא קידוח בשיטת מיקרופייל שאותו מבצעים בקרקע סלעית המאפשרת קידוח ללא חפירה בקוטר קטן של עד 60 ס"מ. על קידוח זה להיות מדויק ביותר על מנת לקבל את התוצאות הרצויות בשטח .

חברות קידוח – מיומנות, נסיון וציוד

מה שנדרש מחברות קידוח הוא נסיון ומיומנות בהפעלת הציוד וכמובן כל הציוד הנדרש לסוגי הקידוחים השונים הנדרשים בשטח זה או אחר. בנוסף יש צורך בהבנת הצרכים לכל פרוייקט ולתכנן אותו על מנת שישתלב ביעילות עם שאר גורמי הבנייה, כדי שבסופו של דבר יושגו כל התוצאות הנדרשות בהתאם לתכנון המקורי עוד לפני תחילת התהליך .
קידום אתרים