קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

כלונסאות cfa

קידוחי קרקע לצורך הקמת יסודות למבנים דורשת מיומנות רבה והכנות בשטח טרם תחילת העבודות. כדי לבדוק את טיב הקרקע מבוצעים בשטח הבנייה קידוחים מקדימים כדי לתכנן את מבנה היסודות. בקידוחים אלה יש לעמוד על סוג הקרקע ועל טיבה. סוג הקרקע יכול להיות שונה ממקום למקום. יש מקומות שבו סוג הקרקע הוא חולי ובמקומות אחרים סוג הקרקע הוא סלעי ויש מקומות שסוג הקרקע בהם היא אדמה בוצית. לכל סוג קרקע דרושה שיטת הקמת יסודות שונה המכתיבה את סוגי הקידוחים הנדרשים.

כלונסאות CFA עבור קידוחי CFA

אחת משיטות הקידוח להקמת יסודות למבנים נקראת קידוח CFA ומשתמשים בקידוחים אלה בקרקעות חוליות או בקרקע רווית מים. כדי לחזק את היסודות מוחדרים כלונסאות מיוחדות לתוך בור הקידוח. כלונסאות אלה מכונות כלונסאות CFA. קידוחים מסוג זה נעשים בקרקע חולית או קרקע רוויות מים והם סוג מיוחד של קידוחים.

כלונסאות CFA בזמן הקידוח

קידוח CFA הוא קידוח מיוחד הנעשה בצורה ספיראלית לתוך הקרקע. מכיוון שהקרקע במקום הקידוח איננה יציבה יש לצקת את הדפנות תוך כדי הקידוח בעוד המקדח נמצא בבטן האדמה. שיטה זו מונעת את קריסת האדמה לתוך בור הקידוח ומאפשרת ליצור יסודות חזקים שנתמכים בקרקע עוד בזמן הקידוח. כלונסאות CFA הם כלונסאות מיוחדים המוכנסים לבור הקידוח כדי לחזק את היציקה של היסודות ולאפשר עיגון חזק יותר של המבנה שיוקם מעל היסודות.

כלונסאות CFA – עם חברה מנוסה

כדי להצליח עם קידוחי CFA והכנסת כלונסאות CFA לבור הקידוח בזמן העבודה יש צורך בציוד מיוחד ומכשור מתקדם. קידוח CFA דורש מיומנות רבה ונסיון בהפעלת הציוד האופן מדוייק. השילוב של קידוח ויציקה במקביל מצריך תכנון לפרטים וחשיבה מוקדמת ומעל לכל עבודה בטיחותית ללא תקלות.
קידום אתרים