קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

קידוחי מיקרופייל

ענף הבנייה זקוק לקידוחים שונים אשר הנפוץ מביניהם הוא קידוח יסודות. כדי לבצע קידוחי יסודות יש לבדוק את טיב הקרקע היטב על מנת להחליט כמה דברים בהתאם לסוג המבנה המוקם. יסודות של מבנה הם המרכיב אשר יקבע את יציבות המבנה ועמידתו בפני רעידות אדמה, או שינויים אחרים בקרקע ואת עמידתו בלחץ המבנה על הקרקע. ככל שהמבנה גדול יותר הוא שוקל יותר והלחץ שהוא מפעיל על הקרקע גדול יותר ויותר. יש לזכור כי מבנה עומד על שטח קטן יחסית והוא שוקל אלפי טונות המתחלקים על פני שטח קטנים .

קידוחי מיקרופייל – ליסודות חזקים בסלע

קידוחי יסודות מתבצעים בכל סוגי הקרקע הקיימים בארץ ובעולם כולו. לפי סוג הקרקע מחליטים כמובן על סוג הקידוח או החפירה הנדרשת על מנת ליצור יסודות חזקים ועמידים. גודל המבנה וסוג הקרקע הם שקובעים את סוג הקידוח והחפירה הנדרשים על מנת לבצע את העבודה בצורה מקצועית. יש מקומות שבהם נדרשת חפירת בורות מסיבית והחדרת כלונסאות כדי ליצור את היסודות הנדרשים על פי סוג המבנה ויש מקומות שבהם נידרשת שיטה שונה. קידוחי מיקרופייל הם שיטה של קידוח בסלע לצורך יצירת יסודות .

קידוחי מיקרופייל – ללא כל צורך בחפירה

קידוחי מיקרופייל הם סוג של קידוח בסלע במקומות שבהם המבנה המוקם יעמוד על קרקע סלעית. קרקע סלעית נחשבת למאד חזקה ולכן אין צורך בחפירה רחבה כדי להעמיד יסודות חזקים למבנה. קידוחי מיקרופייל נעשים בסלע ובסיום הקידוח מוחדרים כלונסאות בקוטר קטן כדי לבסס את היסודות של המבנה. קידוחי מיקרופייל נעשים בקרקע עם מבנה סלעי שאינה דורשת חפירה. הסלע עצמו מהווה את מעטפת היסודות ומחזקת אותם ללא צורך בדיפון היסוד או הרחבתו לבור בעל קוטר גדול .

קידוחי מיקרופייל – קוטר הקידוח

קידוחי מיקרופייל נעשים בקוטר של 36 עד 60 ס"מ לכל עומק שנידרש. כדי לבצע קידוחי מיקרופייל יש צורך בציוד מיוחד המאפשר רמת דיוק מירבית וצוות מיומן המכיר את שיטת הקידוח. את הקידוח מבצעים עם מכונות וצמ"ה חדישים המבטיחים דיוק מירבי .
קידום אתרים