קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

קידוח בורות ספיגה

אם אתם מעוניינים לעשות קידוח בורות ספיגה עליכם לדעת כי החוק אוסר על קידוחים כאלה כבר משנת 1992. יחד עם זאת, למרות זאת החוק מאפשר קידוחי בורות ספיגה במקומות שאינם מחוברים למערכת ביוב מרכזית כדוגמת כפרים ערבים רבים ומושבים שונים. חשוב לדעת, כי מעל לכל ספק, קידוח בורות ספיגה חייב להיעשות עם אישורים מתאימים לאחר בדיקת הקרקע על ידי מהנדס אשר מחליט על מיקום הבור וגודלו בהתאם לצרכים שלשמם הוא נחפר .

למה בעצם אסרו על קידוח בורות ספיגה ?

בורות ספיגה הם בורות האמורים לנקז אליהם את כל מי השופכין של הבית או הבניין ואת כל מי הביוב שלו. הרעיון הוא להוציא את מי הביוב המסריחים מן הבית ולאגור אותם בבור סגור שכולא אותם אם הריח הנורא שלהם כמובן מחוץ לטווח. כאשר בורות ספיגה אלו היו מתמלאים היו מזמינים משאית שאיבה שהיתה מרוקנת את תכולת הבור ומאפשרת מילוי מחדש. המודעות לאיכות הסביבה והידיעה כי חלחול מי השופכין לתוך האדמה עלול לזהם את מי התהום הביאו להחלטה על הפסקת קידוח בורות ספיגה אלה .

קידוח בורות ספיגה במקומות מותרים

כפי שנאמר קידוח בורות ספיגה עדיין מתאפשר במקומות אשר אינם מחוברים למערכת ביוב מרכזית. במקומות אלו יש להצטייד באישור מיוחד כדי לבצע את הקידוח לאחר שמהנדס ביקר במקום ובדק את טיב הקרקע ובחר את המקום הפחות מזיק כדי לבצע את העבודה של הקידוח בשטח. קידוח בורות ספיגה נעשה רק על ידי אנשים מומחים בעלי ציוד קידוח מכני או ידני ובסטנדרטים מדוייקים אשר נקבעים על ידי המהנדס שהיה בשטח .

קידוח בורות ספיגה לאגירת מי גשמים

קידוח בורות ספיגה שלא לצורך ניקוז הביוב מותר כדי לאגור מי גשמים העלולים לגרום להצפה. קידוח בורות ספיגה כאלה מכונים גם בורות ניקוז ונהוג לקדוח בורות כאלה באתרי בניין שהשימוש במים שם רב, בחניוני רכבים במקומות נמוכים ופתוחים ובמקומות שונים כדי למנוע הצפות של צמחייה או מדשאות בעקבות תהליך הקידוח של הבור .
קידום אתרים