קידוחי ישיר
קידוחי קרקע - מיקורפייל, בנטונייט, בורות ספיגה, כלונסאות.

קידוח ישיר בכל הארץ
מלאו פרטים וקבלו
הצעת מחיר!

יצירת קשר קידוחי קרקע 050-5858770

סוגי קידוחים

  • קידוח בורות
  • קידוח בור ניקוז
  • קידוחי קרקע
  • קידוח בנטונייט
  • קידוח כלונסאות
  • קידוח מיקרופייל

קידוח בורות

בעבר היו נעשים קידוחי בורות רבים כשחלקים נרחבים מהבתים בישובים השונים לא היו מחוברים למערכת ביוב עירונית מרכזית. בישובים קטנים לכל בית היה בור ספיגה אשר ניקז אליו את מי השופכין והביוב של הבית ולכן קידוח בורות ספיגה היה מאד פופולארי. בנוסף לקידוחי בורות ספיגה נהוג עד היום לעשות קידוח בורות לצרכי ניקוז מים או מי גשמים . איך שלא נסתכל על זה, קידוח בורות אינו עניין לחובבנים. נדרש תהליך מקצועי מבוקר בידי חברה מנוסה בעת קידוח בורות כאלה ואחרים, ואין לבצע פעולה זו בכוחות עצמכם .

קידוח בורות ספיגה

כיום על פי החוק אסור לעשות קידוח בורות ספיגה. בשנת 1992 נחקק חוק האוסר על קידוח בורות ספיגה בכל מקום פרט לישובים שאין להם חיבור למערכת ביוב ראשית. בכפרים ערבים רבים שאינם מחוברים למערכת כזו או במושבים שאין מערכת ביוב מרכזית מותר עדיין לעשות קידוח בורות לצורף ספיגת השופכין. הסיבה שהמדינה אסרה על קידוח בורות מסוג זה היא הזיהום אשר הם עלולים לגרום למי התהום בעת חילחול מי השופכין לתוך האדמה .

קידוח בורות ניקוז

בניגוד לבורות ספיגה, קידוח בורות ניקוז מתאפשר מכיוון שתפקיד בור הניקוז הוא לאגור מי גשמים או מי הצפות מסוג אחר. הרעיון הוא לאפשר לאגור בתוך בור הספיגה את המים המתנקזים למקום הנמוך והעלולים ליצור הצפה במידה ולא ינוקזו בצורה מקצועית. קידוח בורות ספיגה נעשית באישור המועצה המקומית ובאישור מהנדס אשר בודק את הקרקע ומאשר קידוח בורות אלה במקומות שונים. באתרי בנייה נהוג לקדוח בורות ניקוז בגלל השימוש הגדול במים בזמן הבנייה והסכנה שהאתר יוצף. גם בבתים שיש בהם סכנה להצפות ניתן לקבל אישור לקידוח בורות כאלו .

קידוח בורות – רק באישור מתאים

גם קידוח בורות ספיגה וגם קידוח בורות ניקוז מצריכים אישורים ועליהם להתבצע על ידי איש מקצוע בעל ציוד מיוחד לקידוחי בורות. בורות ניקוז הם בעלי מידות סטנדרטיות היכולות להשתנות ממקום למקום לפי הצורך והבדיקה של המהנדס האמון על התהליך כולו .
קידום אתרים